teinipornosta
Meillä on etäsuhde. Olen joskus esittänyt miehelle toiveen, että näyttäisi minulle kun masturboi. Oli sitten tehnyt videon minulle. Se oli kiva ja kiihoittava. Mutta tunnelma lässähti samantien, kun mies sanoi samalla katsoneensa TEINITYTÖN MASTURBAATIOTA.
Ihmettelin loukkaantuneena, miksi katsoi TEINITYTTÖÄ, kun koneeltansa olisi löytynyt vastaava video minustakin.
Vastaus oli: VAIHTELUN VUOKSI.
Minun siis tulisi miestä ikävöidessäni ja kaivatassani katsella hänen videotaan, jossa hän masturboi ja on kiihoittunut TEINITYTÖSTÄ.
Miehen mielestä minulla ei ole syytä olla loukkaantunut, olihin tytöllä kuulemma ollut sentään samanlaiset kädet kuin minulla????
Minun vastaavasta videostani sen sijaan aikoinaan totesi, että joku siinä "tökki". ????
Vilkaisin miehen sivuhistoriaa ja huomasin, että 99% hänen katsomastaan pornosta oli TEINIPORNOA. Ihmettelin tätä ja kysyin, että teineistäkö hän vain kiihoittuu?? Vastaus oli: No, hänen seksuaalisuuteensa on vaan sellaista.
Olin jotenkin ihan järkyttynyt. Miehellä on parikymppiset lapset ja hän kiihoittuu katsellessaan samanikäisten ja nuorempien masturboinnista ja seksistä.
Yritin kertoa mielipiteeni siitä, miten moraalisesti arveluttavaa tämä mielestäni on ja miltä tuntuisi, kun joku 50 v mies runkkaisi hänen lapsiaan katsellen, mutta mies oli sitä mieltä, että jos nämä teinit huonon kotikasvatuksen seurauksena tai rahan tarpeessa tekevät pornoa, ei se ole hänen vikansa ja hän sitä voi huoleti katsella ja siitä kiihoittua??
No, vastausten typeryys järkytti vielä enemmän.
Miehen mukaan hän kun ei katso näitä lasten /teinien kasvoja, vaan pelkästään vartaloa. Ja koska yli 25 vuotiailla naisilla ei kuulemma ole hyviä vartaloja , niin tottakai hän katsoo nuoria tyttöjä ja keskittyy siis vain niiden tekemisiin ja pimppeihin, ei viattomiin teinitytön kasvoihin??
Ja selityksenä vielä: katso nyt itseäsi, sä näytät teiniltä ( olen 38v) , niin tottakai hän katsoo vastaavia naisia videoilta ( 16-20) .
Ja mun pitäisi nyt vaan ymmärtää??
Vaikka koko teiniporno on musta eettisesti ja moraalisesti tuomittavaa?
Miten te reagoisitte vastaavaan??
Kommentit (6)
törkeä äijä- ei mitään tajua mistään
vanha säälittävä runkku
vaan lähemmäs kolmikymppisiä. He vain näyttävät nuorilta.
Mut hei ajattele positiivisesti. Mies kertoo aika avoimesti ajatuksensa sinulle. Varmaan siksi koska luottaa sinuun. Ootko sää kovastikin mustasukkainen niiden tytsyjen takia, jotka ei ole koskaan nähneetkään miestäs, saati puhuneet hänen kanssaan?
tai tee itsestäs uus masturbointivideo meidän iloksi tänne
törkeä äijä- ei mitään tajua mistään
vanha säälittävä runkku