Olemme mieheni kanssa raivoissamme pojallemme!
Olimme tänään mieheni isoisän hautajaisissa. Kun seisoimme avonaisen arkun äärellä, huomasimme miehen kanssa, että 13-vuotiaalla pojallamme alkoi seisomaan! Hänellä oli ihan selvä erektio, kun hän katsoi arkussa makaavaa vanhusta, moni muukin ihminen huomasi saman kuin minä ja mieheni, koska he tulivat sanomaan meille jälkeenpäin, että "Teidän kannattaisi viedä tuo poika mielisairaalaan, koska hän sai erektion hautajaisissa". Kuinka rangaisemme poikaa?
Kommentit (10)
kaks desiä pyhää vettä ja saunassa käydessä heittäkää sitä myös kiukaalle.
Tämä toimii noin kuukaudessa.
Ens kerralla kun pappa kuolee niin ei pitäis jöpöttää.
mutta jos sama tapahtuu ristiäisissä...
Heikko provo, mutta jos noin urpoja ihmisiä on oikeasti olemassa niin nyt on jo korkea aika teidän tajuta että 13-vuotias poikanne ei ehdoin tahdoin halunnut seistä muna pystyssä vaarinsa arkun vieressä.
Heikko provo, mutta jos noin urpoja ihmisiä on oikeasti olemassa niin nyt on jo korkea aika teidän tajuta että 13-vuotias poikanne ei ehdoin tahdoin halunnut seistä muna pystyssä vaarinsa arkun vieressä.
Eiköhän tuo tosiaan ollut jo ihan tarpeeksi noloa tuolle pojalle. Siihen vielä tarpeettomat mielisairaussyytökset päälle. Parhaimmillaan loppuelämä menee raiteiltaan sellaisen asian takia, johon poika itse ei voi vaikuttaa ja joka on vieläpä ihmisen biologiaan koodattua.
13-vuotias on niin hormoniensa myllerryksen keskellä, että mitä vaan voi sattua. Se ei ole senikäisestä koskaan hauskaa.
Kuoleman kokeminen nimittäin vaikuttaa siten, että ihmisen tarve lisääntyä voimistuu. Sen takia meilläkin Suomessa on tuo sotienjälkeinen suuri ikäluokka. Se ei syntynyt siitä, että pitkän poissaolon jälkeen vaan panetti, vaan siitä, että kuolemaa on kompensoitava uudella elämällä.
Sen ansiosta ihmiset ovat jaksaneet pysyä elossa ja lisääntyä pitkienkin sotien jälkeen ja aikana. Syntyvyyden kasvu sotien ja muiden ihmisiä vieneiden tapahtumien jälkeen on hyvin yleistä.
Jos sen takia pitäisi ihmiset laittaa mielisairaalaan, niin tämä koko maapallo pitäisi muuttaa yhdeksi isoksi mielisairaalaksi. Se tosin pitäisi tehdä monen muunkin asian takia.
13v pojan jalkoväliä eivätkä arkkua. Onko teillä koko perheellä seksuaalisia ongelmia?
näin on kyllä voinut nuorelle pojalle tapahtua, on ollut jotenkin jännityksestä/kauhusta sekaisin tai ei ole pystynyt ajattelemaan kuolemaa ja on siinä sitten seisoessaan arkun vierellä ajatellut jotain luokan nättiä tyttöä...
Mutta jos tarina tosi, vanhemmat ja sukulaiset ovat ihan sekoja ja tarvitsevat tosiaan hoitoa. Poika parka
ei kukaan normaali ihminen keksi tuollaista peetä täällä. Pöpilään vaan, jos sulla on lapsi, niin saapahan sekin raukkaparka olla sitten rauhassa moiselta hullulta.
että ap kirjoittelee palstallemme tuollaisia provoja. Meidän mielestämme ja meidän miehemme mielestä tuollainen teidän pappaanne ja teidän poikaanne kohdistuva provo on pöhköintä mitä olemme lukeneet pitkään aikaan palstallamme ;D
kun rustaa provoja niin kannattaa tsekata faktat kohdilleen.
Pyhäinpäivänä ei haudata ketään...
ripittäytymään. Vähintään sata Aavetta, sataviisikymmentä Mariaa ja vuorotellen.