seksi about 2 min
Onko muita? Pikkusen ärsyttää kun mies on aivan ihana ja luotettava enkä ikinä jättäis MUTTA seksi on niin yksitoikkoista. Kyllästyttää kun mies kokoajan hinkuu seksiä ja sitten kun annan niin se on juurikin kerran sisään kerran ulos ja siinä se. Kyllä se minut tyydyttää kun haluan mutta sekin on aika lailla saman kaavan kautta. Itse en saa nuista "yhdynnöistä" oikein mitään irti. Ja kun ei ole mitään intohimoa tai vaihtelua niin ei haluta sitten ollenkaan. Toisia??
Kommentit (4)
Tuntuu että mun miehellä ei oikein ole mielikuvitusta kun jos haluun jotain "äksöniä" niin pitää itse tehä ja ehottaa ja sillo en oikein voi uppoontua omaan nautintoon. Hän se kyllä on oikein tyytyväinen nytkin :D mikä on aika hauskaa. Sillä varmaan kiihottais vaikka olisin jalaton.
Ei miehen tarvitse olla parisuhteen fantasiasimulaattori, ole sinä. Miehelle riittää alkujaan usein ihan se silkka suoritus.
Mutta saat hänet mukaan omiin haluihisi, kuvitelmiisi, toiveisiisi, kun uskallat vähän puhua ja ohjata kättä oikeaan paikkaan.
Mies pääsee mukaan maailmaasi ja nauttii entistä enemmän. Oppii pidättämään, heruttamaan, katsomaan, nauttimaan sinun kiemurtelustasi piinan alla. T: nelikymppinen
Kiitos vastauksista. Pitänee varmaan vain hyväksyä että miehet on aina "koulutettava" oman mielensä mukaseksi. Olen sentään onnekas sen suhteen että minun mies tekee mitä vain pyydän eikä valita koskaan. Kaipaan vain oma-aloitteisuutta ja niitä kuuluisia "alejandron" piirteitä, että mies veisi ja minä vain vinkuisin. :)
Herkuttele, heruttele, pitkitä. Itse yhdyntä ei kestä kauaa, mutta pidä sitä merkkinä miehesi viriiliydestä ja omasta haluttavuudestasi. Seksi on muutakin kuin se akti, jossa hinkataan sisään-ulos.