Kenen vartalon haluaisit itsellesi?
Kommentit (14)
mutta muutama kilo pitäis saada pois ja jostain aikaa kiinteytykseen :)
J-Lo on matkaa olen 165cm ja 65kg :(
Nykyiseen eroa:
-10kg ( se nyt onnistuisi jos päättäisin oikeasti tehdä asialle jotain)
Vatsanahka oli tiukka ja arveton.
Rinnat kiinteät, eikä niissäkään raskausarpia.
Kaukana ( menneisyydessä) siis on kun ei noi rinnat/vatsa kotikonstein ennalleen tule.
Julkkiksista esim. Blake Livelyn vartalo olis aika jees.
Vaikka nämä kilot karsisikin, niin maha nahka jää roikkumaan. Pitäisi olla rahaa kirurgille. Asia vaivaa minua päivittäin.
ENNEN laihtumistaan, eli sillon kun oli isoimmillaan: http://www.celebritypicnic.com/anna-nicole-smith
Ja on matkaa, olen vähän hoikempi, pienemmät tissit jne. ei ole mulle mahdollinen tollanen kroppa luonnollisin metodein, niinkun ei ollut hänellekään
Kadehtin hänen kaunista vartaloa ja kyllä, on matkaa :)
Halle Berry. Kadehtin hänen kaunista vartaloa ja kyllä, on matkaa :)
Täällä myös olisi Halle Berry se ihanne. Oma vartalo on myös ihan passeli, mutta minulla rinnat ovat hitusen pienemmät ja vyötärö pikkuisen leveämpi. Ikinä ei vartalostani voisi tulla samanlaista, kun on niin eri geenit. Ja myöskin ihonväri on minulla niin vitivalkoinen kun vain voi olla. :D
Siro, mutta muodokas. Ja lyhyt, tykkäisin olla lyhyt kun itsekin olen!
Matkaa on, mutta yritystä myös!
Olen tiimalasi, pitkä, hoikka suuret rinnat jne. Kaikki naiset aina kadehtivat vartaloani ja miehet huokailevat ihastuksissaan.
Silloin kun hän ei ollut raskaana. Matkaa 15 kiloa.
Jessica Alban tuohon viereen.
M42
silloin olin hyvännäköinen. Oli vain yksi lapsi, jota työnsin vaunuissa molempien päiväunien aikaan tai toisena uniaikana jumppasin tai tein jotain pilatesjuttuja olkkarissa. Olin hoikka ja silti oli vähän lihastakin. Nyt sitten... huoh. Toisen lapsen jälkeen laihduin ekaks, mutta sitten tuli siihen lasten väliseen aikaan verrattuna 10 kiloa lisää. Ei kuulosta pahalta, mutta sitä on ihan tajuttoman vaikeaa karistaa mahasta. Housut näyttää istuvan päällä tosi hyvin kun kattoo peilistä takaa, mutta edessä nappi ja napinreikä eivät kohtaa. Perse ja reidet ei oo läskistyneet, mutta mahasta tulli kumma röllö. Jakut istuu myös kivasti, mutta mahan kohdalta kinnaavat.
Monella julkkisnaisella on kivoja vartaloita, mutta usein myös minun ja mieheni makuun liian isot tissit. Siksi haluaisin oman entisen kroppani takaisin.
Olen tyytyväinen omaan vartaalooni :)
Melkeinpä täysin samanlainen kuin Kristen Stewartilla.