Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko miehesi yrittänyt rajoittaa urakehitystäsi?

Vierailija
14.09.2012 |

Miten tämä on selvinnyt,entäpä veljesi tai isäsi?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
23.12.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Juu, opiskeluaikana en saanut tavata kavereita, jäi verkostoituminen. Mollasi opiskelualaani minkä ehti.

Viimeisen tentin yritti sabotoida valvottamalla mua yön (eipä onnistunut paska).

Töissä olisi pitänyt edetä ja saada palkankorotuksia kaiken aikaa, mutta hetkeäkään ylitöitä ei saanut tehdä. Työpaikan juhlissa ei saanut käydä ja työmatkoista viikkokausien murjotus... Ihana mies mulla oli. Ei ole ikävä.

Vierailija
2/6 |
23.12.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä ei kyllä ole lapsia. Mutta mieheni takia joudun asumaan kaupungissa, jossa minun taidoillani ei vaan saa töitä (vaikka muualta saisikin). Jos haluan olla suhteessa, niin asun täällä, koska mies ei lähde täältä minnekään. No, olen nyt päättänyt että haen töitä kauempaa ja suhde loppuu jos loppuu, en minä voi olla ainoa joka joustaa koko ajan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
14.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

tein lapset vasta opiskelun jälkeen-



lapsen teko/ hoitaminen mieheltä ei olisi onnistunut samalla, kun opiskelin., koska miehelle on ura kaikki kaikessa-ennakoin sen, eikä kuprua tullut

Vierailija
4/6 |
14.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

maksullinen lastenhoito ainoa mahdollisuus- mies ei oman uransa takia voisi lapsiaMME hoitaa yhtenäkään iltana viikossa - mutta mies maksaa lastenhoidon nytkin-

eli ehkä se ei olisi uran esteenä sekään

Vierailija
5/6 |
14.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

niin hankin rahat meille.Aikamoinen kusettaja joka lopulta jätti mut.En ottaisi ikinä takaisin.

Vierailija
6/6 |
14.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

tein sitten hänelle pikkuisen koston.Siitä sulle kusipää ex lanko!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi viisi kaksi