Olen naimisissa mutta rakastunut bestikseeni
Voi ei, olen rakastunut parhaaseen kaveriini joka on vielä nainen. Hän on niin kaunis, ja h-kupin tissit ja huumorintaju ja kaikkee.. Mutta en haluaisi rikkoa perhettäni, voinko aloittaa salasuhteen koska ei mies pidä naisen kanssa olemista pettämisenä varmastikkaan?
Kommentit (18)
Kysy mieluummin lupa mieheltäsi kuin palstalaisilta.
petä vaan, varsinkin kun bestiksesi kuulostaa noin upealta naiselta!
Ei naisen kanssa oleminen ole pettämistä, uskon, että miehesikin vain kiihottuisi jos saisi tietää! Tämä on sellaninen veteenpiirrettyviiva.
mitä jos kutsuisit miehesi katsomaan?
voinko aloittaa salasuhteen koska ei mies pidä naisen kanssa olemista pettämisenä varmastikkaan?
mies ei pitäisi naisen kanssa pettämistä pettämisenä? Kun vastauksia pyysit, niin minäkin vastaisin sulle, että tuollaisen oletuksesi varassa ei varmasti kannata oikeuttaa pettämistä; ehdotankin, että tutustu tähän mielestäni koskettavaan ajatukseen Rakkaudesta ja kuulostele, että miten se ehkä sinua puhuttelee: (linkii videoon) http://www.fathersloveletter.com/Finnish/#4
Oikea naispuolinen, oikea.. ääh.. no, kuitenkin. Mitä??
kyllä tissit on oleellinen asia, jos katsoo naista seksuaalisesti
miksi voi ihastua jonkun kauniisiin silmiin, mutta ei kauniisiin rintoihin??
Paitsi tietenkin jos bestiksesi ja miehesi aloittavat myös suhteen.
Olisi mieskin iloinen ja ei harmistuisi sinun suhteestasi kun jaatte saman naisen.
No ei siinä mitään, tottahan toki. Pliisss.
:)
No ei siinä mitään, tottahan toki. Pliisss.
:)
kiitos kaikille vastauksista, ne ovat paskoja. En mä nyt oikeesti teiltä kysy ketä nussin
Ap
kiitos kaikille vastauksista, ne ovat paskoja. En mä nyt oikeesti teiltä kysy ketä nussin
Ap
Ettei vaan jotku/joku vastauksista olis puhutellut sua, ja nyt sitten tuli kiire mitätöidä niin oma kysymyksesi kuin saamasi vastauksetkin.Näin voi käydä kenelle tahansa meistä, mutta joiden persoonallisuudessa on taipumusta erityiseen narsismiin ja sen mukana tunteettomuuteen sekä piittaamattomuuteen muiden tunteista ja omien tekojen vaikutuksesta heihin - EN SANO, että sä, hyvä ap, olisit tällainen, mutta tuli tuosta pienestä uhoamisestasi vaan mieleeni.
Oli miten oli, sydämestäni toivon sulle voimia pidättäytyä sellaista, joka voisi hajottaa itseäsi ja rakkaitasi.
Jollei toi äskönen ollu vitsi ni mä ammun itseni häpeästä. Mun anoppini on jo varsinainen keittiöpsykologi, en kaipaa enempää
pliiiiis