Sain sitten minäkin haukut asiakkaalta
Huusi äsken puhelimessa miten ei ole tiettyä infoa saanut vaikka olen hänelle tiedon laittanut aikapäiviä sitten ja tästä on olemassa mustaa valkoisella...ihan nätisti kerroin että olen asiasta infonnut mutta huuto jatkui eikä pahoittelua tullut.
Niin ja siis hän itse on toivonut että yhteyttä pidetään sähköpostitse.
Nyt kyllä kieltämättä vähän ottaa pannuun!
Kommentit (7)
Siksi ei pidä alkaa huutaa takaisin, vaan toimia asiallisesti, niin kuin ilmeisesti teitkin.
mulla on sähköpostissa näyttää milloin viesti lähtenyt ja onpa vielä lukukuittauskin tallessa :D
ap
ihmiset huutaa vaikka ovat väärässä. Huutavat ulos harmistustaan ja sitä kuinka tyhmiä ovat olleet, mutta haluavat sälyyttää tyhmyyden toisen niskoille.
Meita on moneen junaan.
AP, unohda, se oli tyhmä asiakas.
viesti mennyt perille. On asiakkaan omalla vastuulla sitten jos ei lue viestejään vaan availee vaan. Ja toiseksi pakko taas ihmetellä että miten kehtaa huutaa jos sinä ap sanot että olet viestiä laittanut.
Tarkistaisi sen postinsa ja pyytäisi anteeksi räyhäämistään. Niin normaalit ihmiset tekee!
eivät lue sähköpostejaan tai jos lukevat niin toisesta korvasta ulos ja sitten syytellään muita...tää on nykypäivää!
jos sen infon olisi saanut?!
Suurin osa on niin tyhmiä, jotteivat tajua olevansa väärässä. Koskee myös av-mammoja. Aina helpompi syyttää asiakaspalvelijaa kuin myöntää olevansa väärässä.
jos sen infon olisi saanut?!