Mieheni (mies) näki netissä etupyllyn! :(
Kommentit (11)
etupyllyssä ollut sinne kuuluvia etuperäkarvoja! Ihan ilman pyllypuskaa oli. Haluaakohan miehenikin nyt että minun etupyllystä poistetaan etupyllykarvat? :(
Mutta ei se voi niitä karvoja vaatia poistamaan.
Jos itse poistat niin saat ehkä mieheltä etupyllysuuseksiä ja nautit hommasta mahdollisesti itsekin.
että et poista etupyllykarvoja uimahallissa tai kuntosalilla, tosin en tiedä onnistuisiko se siellä sitten suihkun puolella.
Miten oli sellaisille sivuille eksynyt että kyseinen näky tuli vastaan??
Ja minähän en mitään suuetupylly seksiä harrasta! Kohta varmaan sanotte, että jotkut harrastaa takapyllyseksiä.
Miehen (mies) kaveri (myös mies) laittoi tsättiin linkin jollekkin sivustolle, jossa paljon etupyllyään esitteleviä naikkosia! Onneksi olin paikalla! Sanoin miehelle ettei naisilla oikeasti ole semmoista etupyllyä. Uskoikohan se? Se kaveri (edellleen mies) saa meille porttikiellon!
Voin ehkä antaa sun puolesta miehellesi pillua ja pärsettä niin sun ei tarvi. Kun kunnolla annan joka reikää niin ei enää sulta ruinaakaan! :)
Mikä on etupylly? Saako sen S vai K-kortilla, en ole nähnyt tarjouksia kummankaan kaupan mainoksissa.
niin av-mammat käyttävät naisen alapäästä nimitystä etupylly. Se on siis pillu, pimppi, pimppa, pimpsa, toosa, jne.
Ja ihan tiedoksi vielä, että runkkaaminen on unnaamista. Älä vaan käytä mistään asiasta sen oikeaa nimitystä! Av-mammat saattaa räjähtää atomeiksi!
niin av-mammat käyttävät naisen alapäästä nimitystä etupylly. Se on siis pillu, pimppi, pimppa, pimpsa, toosa, jne.
Ja ihan tiedoksi vielä, että runkkaaminen on unnaamista. Älä vaan käytä mistään asiasta sen oikeaa nimitystä! Av-mammat saattaa räjähtää atomeiksi!
Etupylly käsittää vain virtsanulostuloaukon. Etupyllyn synonyymi on pissipylly. VAstaavasti on takapylly eli kakkapylly. Keskimmäiselle aukolle ei ole nimeä. Ehkä se on välipylly tai keskipylly?
Ja nämä nimitykset olivat oikeasti voimassa lapsuudessani, kuten joillakin muillakin palstalaisilla. Jos olisin sanonut pimppi, olisi tullut ympäri korvia. Sehän olisi ollut sama kuin olisin sanonut pillu tai vittu.
Näkyikö siinä kuvassa oikein etuperäreikäkin vai vaan etuposket?