Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Voi vitsit, jotkut pätee pikkulastensa juoksukilpailumenestyksellä :D

Vierailija
13.06.2012 |

"Meidän xxxxx tuli juoksukisoissa ensimmäiseksi. Ja osallistujia oli 11 kpl! tosi hienosti meni, seuraavaankin eli toiseksi tulleeseen oli välimatkaa melkein 10 metriä lopussa! Kyllä se ja sekin sanoi että taitaa olla juoksijanvikaa tossa meidän mukulassa. Ja pari tässä sarjassa olevaa ei osannu juosta yhtään, toinen oli vähän vanhempikin kuin meidän xxxxx mutta ei siis sujunut yhtään, se alkoi pelleilemään siellä radalla ja sitten mökötti, ei tollasesta kyllä tuu yhtään mitään! Mä en ois voinu kuvitellakaan että meidän xxxxx ois enää tehny tollasta. Mutta kyllä se vaan niin hienosti juoksikin!"



Ja kyse siis 4-vuotiasta... :D

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
13.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja hyvä niin.

Vierailija
2/3 |
13.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja hyvä niin.

on eri asia, kuin siihen yhdistetty toisten kilpailijoiden (lasten) parjaaminen ja oman lapsen nostaminen heidän kustannuksellaan. Eikö?

ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
13.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Urheilusuorituksilla on helppo brassailla, kunnes jossain vaiheessa isukille ja äipälle realisoituu se, että urheilun kärki on todella kapea ja korkealla, eikä se oma juoksukilpailussa 4-vuotiaana menestynyt todellakaan tule pärjäämään.