Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tapetit lastenhuoneisiin, kannattaako?

Vierailija
06.05.2012 |

Siinähän se kysymys tulikin. Eli onko teillä salaa piirrelty tapetteihin tms., ovatko pysyneet siisteinä? Mitä mieltä muuten tapetit vs. maalattu seinä? Jos olet löytänyt jostain kivoja tapetteja, saa vinkata! Meillä lapset 1- ja 3-vuotta.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eivät ole piirrelleet seiniin, lattioihin tms, ainoastaan paperille. Nyt ovat 8v ja 7v.

Vierailija
2/4 |
06.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

riippuu paljon lapsista. Miehen lasten kanssa saa aina olla tarkkana, he jos saavat kynän käteensä niin väriä on sitten seinissä, sohvassa ja kaikkialla. Omat lapset eivät ole koskaan piirrelleet muualle kuin paperiin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta ennakoin tuon ja ei harmita paljoakaan, kun löysin tarkoitukseen loistavasti sopivan tapetin jostain alelaarista 2€/rll.



Huoneen käyttötarkoitus on muuttumassa, niin Nalle Puh-boordit ja piirrellyt halpatapetit saa kyytiä joka tapauksessa.

Vierailija
4/4 |
06.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja ei todellakaan ole piirrelty. Lapsi on nyt 7-vuotias. Ja tapetti on ollut huoneessa alusta asti. Eipä olisi tullut mieleenkään, että lapsi piirtäisi seiniin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kolme kuusi