Muita, joita oikeasti kuvottaa Jenni Haukio?
Kommentit (6)
Ihmisellä saa ja pitääkin olla mielipiteitä ja tuntemuksia, mutta kokonaan toinen asia, on se, onko ne pakko julkituoda ja etenkin anonyymisti heittää nimimerkin takaa.
Miltä se Sinusta, tai kenestä tahansa tuntuisi, jos joku Sinusta sanoo, tai sanoisi, että oletpa kuvottava?
mutta Jennin ja Saulin ikäero on mahdottoman irvokas. Olen itse 35-vuotias nainen enkä voisi seurustella "edes" 50-vuotiaan kanssa. Jenniä on aivan todella todella mahdotonta ymmärtää.
Jenniä on aivan todella todella mahdotonta ymmärtää.
riittää, että hän itse ymmärtää itseään. Kaikki muu on yks paskan hailee.
Teidän ehdokas hävisi. Ihan syystä.
Olette suvaitsevaisia kaikille paitsi niille ketkä ovat eri mieltä teidän kanssa.
mutta Jennin ja Saulin ikäero on mahdottoman irvokas. Olen itse 35-vuotias nainen enkä voisi seurustella "edes" 50-vuotiaan kanssa. Jenniä on aivan todella todella mahdotonta ymmärtää.
No voi hyvää päivää. Jos sinä et voisi kuvitella tekeväsi jotain, tuomitset kaikki jotka niin tekevät? Voi vitsinpimpula kun olisitkin ainut noin vinoutuneesti ajatteleva mutta valitettavasti taidat edustaa enemmistöä.... huoh.... -.-
on aika vahva ilmaisu. Mikäs Jennissä niin kuvottaa?