Äänestäkää mun serkun sipsejä tässä Taffel-kisassa! :-) Äänestykseen menee 30 sek.
Joo eli mun pikkuserkku on meillä kylässä ja hän teki Taffel-kilpailuun sipsiehdotuksen. Ajattelin yllättää serkkutytön ja hommata hänelle ääniä tuossa sipsikisassa. :-D
Eli voisitteko toteuttaa tämän kiltistä pyytävän kanssademittäjänne toiveen ja äänestää pikkuserkkuani tässä kisassa? Sehän ei teiltä siis paljoa vaadi, mutta hänelle se tuottaa kiva yllätyksen.
Kiitos miljoonasti äänestäneille.
Kommentit (11)
esim. joku linkki jos ääniä haluat.
kahdelta yöllä jo valmiina käsi napilla että millon pääsis äänestäämään sipsejä.
No, yks ääni multa.
esim. joku linkki jos ääniä haluat.
Joo ja kertoa mikä ehdokas se on jota pitää äänestää.
Serkku ja pikkuserkku on btw eri asioita :P
MIRÄLIE KAINMNA KAIMAA.
siis en äänestä sun luuseriserkkus vaikka saisin siitä 1000000 eukkoo.
Vittu sä oot toooooooooooooooosiiiiiiiiii NOLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
http://makuhaaste.taffel.fi/index.php/bag/17914
Voi ei anteeksi olen ihan idiootti. Tärkein viestistä jäi puuttumaan. :-D Tässä kuitenkin sipsien linkki ja kiitos paljon niille jotka äänestää.
Niin on, mutta tuo on oikeasti pikkuserkku, mutta oon aina sanonut sitä serkuksi. :-D
Kaikki käy katsomassa viestiketjua, mutta kukaan ei äänestä. Ei ole reilua! :-D Tähän menee oikeesti maksimissaan se 30 sekuntia ja saatte mut iloseksi. :)
En taida voida äänestää, kun en demitä. Makuehdotuskin on vastenmielinen.
Oli paljon parempiakin vaihtoehtoja kuin aloittajan ehdotus, mm. Supersiitin-niminen maku jossa myös sissijuustoa!
No ehkä siellä ei ole lopulta väliä ketä äänestät, jos kirjoittajan ajatuksena olikin saada vierailijoita sivustolle ja näkyvyyttä Taffelille?
Ja mitenköhän sen äänestämisen pitäis onnistua?:P