Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Vanhoissa elokuvissa oli ihan hyväksyttävää nauraa sotanorsuille, jotka
01.01.2012 |
jahtasivat miehiä kaulin kourassa.
Samoin vanhoissa elokuvissa miehen painajainen on usein isokokoinen nainen, joka on jotenkin hyökkäävä.
Miksi tällainen huumori ei ole enää hyväksyttävää? Ennen oltiin rehellisempiä.
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Ei ehkä tuossa muodossa, mutta kaikki hiemankin suurikokoisemmat tai pyöreämmät naiset saavat kuulla kunniansa "läskiytensä" takia. Ns. läskit voivat olla korkeintaan hauskoja, mutta harvemmin seksikkäitä.
Pitkienkin julkkisten pitäisi olla kuuluisaa amerikkalaista nollakokoa eli kokoa 30 ja kuulua ns. tikkarinaisten kerhoon. Iso pää, kuihtunut kroppa. Jättimäiset polvilumpiot oudoissa tikkujaloissa.
Olen pahoillani, että miehesi on jättänyt sinut isokokoiseksi kokemasi naisen takia. Sinun kannattaisi ehkä hakeutua keskustelemaan asiasta jonkun ammattiauttajan kanssa, jos palstaterapia ei tunnu riittävältä.
Kyllä pienillä ja siroillakin naisilla on ottajia, vaikka pää humisisikin tyhjyyttään. Tsemppiä! Kyllä sinä pärjäät! :)