Viivi ja Matti, aivan parhaat
Kommentit (9)
Johanna Förstin laulu ei sopinut kappaleeseen, Viivillä oli tosi ruma puku. Jotenkin tämä pari ei todellakaan sykähdytä yhtään!
Ja kuinka joku voikin olla niin perusteellisen ärsyttävä?
Paso doble oli loistava! Ja Viivi on niin kaunis...
Nuoria ja raikkaita. Viivi kehittynyt huimasti.
Minusta hän ei ole yhtään ärsyttävä, normaali nuori nainen. Mietihän, kuinka syvällinen itse olit kaksikymppisenä?
Elämähän on edessä, nuoruuteen kuuluu vähän naiiviuttakin.
Alussa jännitti tosi paljon, ja tanssit eivät sujuneet. Mutta nyt - mahtavaa Viivi! Kaunis (myös meikittä!) ja herttaisen höpö.
EI minustakaan Viivi ole mikään minun sydänystäväkseni sopiva henkilö, mutta ihan kivan oloinen nuori nainen. Ja söpö kuin mikä.
Tanssijana kehitys on ollut huimaa. Selvästi liikunnallisesti ja kehonhalinnaltaan lahjakas ihminen, varmaan on liikuntataustaa enemmänkin.
ja kilpaillutkin. Siksi asetelma Jarppia vastaan on epäreilu. Mielestäni Jarppi on kisan ehdoton voittaja. Hän on lähtenyt ihan nollalinjalta ja kehittynyt huimasti.
ja onneksi ammattitanssijapari oli se joka putosi pelistä pois. Jarpilla ja Anskulla on iso kannattajakunta, joten yhtään ei voi kyllä sanoa kumpi pareista voittaa. Mutta kuitenkin loppukilpailussa ovat nyt juuri ne parit, jotka siellä kuuluukin olla.
menin kananlihalle :)
kymppejä tulee