Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehen työkaveri on liian kaunis ja älykäs, ja

Vierailija
24.11.2011 |

mies kehuu häntä kotona alinomaa. Taitaa olla ihastunut. Miten voi puuttua tähän? Voinko soittaa esimiehelle miehen työpaikalle ja pyytää ettei mieheni tee mitään töitä tämän naikkosen kanssa, avioliitto jo natisee.Tai voinko syyttää naista perheen rikkojaksi, vaikkei todisteita olekaan?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
24.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja syytä kodinrikkojaksi.



Tee näin aina, kun miehesi puhuu positiiviseen sävyyn jostain muusta naisesta.



Toinen vaihtoehto on, että yrittätte nyt miehesi kanssa saada jollain lailla avioliittonne kuntoon ihan ilman muiden sotkemista siihen.

Vierailija
2/4 |
24.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kannattaisko ottaa yhteyttä siihen naiseen suoraan? Kannattaa jo alkuvaiheessa tehdä selväksi pelin henki, niin mitään miehen ja tuon lumpun välille ei pääse koskaan kehittymään.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
24.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

sen jälkeen sun entinen ukko.. jos tää ei ollu provo ni haloo oikeesti.

Vierailija
4/4 |
24.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja hyvin ukko tuossa vieressä on. Näin naisen ja lapsen kaupassa, lähdin perään ja irvistelin. Hauska oli katsoa kuinka juoksivat!Mun ukkoa ei vie kukaan!



Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi yhdeksän