Miksi kauniin naisen ystävätär on yleensä pullukka harmaavarpunen?
Kommentit (8)
jolla olisi pullukka harmaavarpunen kaverina. Sitä paitsi ystäväpiirissäni on paljon pulleita naisia, jotka kaikki todella nättejä ja räväköitä. Saavat paljon miehiltä huomiota, kun käymme ulkona. Useat jopa enemmän kuin ne "huippu kauniit" laiheliinit.
Hienoa ap, olet varmasti todella älykäs ja analyyttinen yksilö.
eikä mulla ole yhtään pullukkaa harmaavarpuskaveria. Mihinkähän tämäkin otos perustuu.
huomattavasti enemmän kuin kaunottaria. kaikkikaunottaretkaan eivät sentään ulkonäön perusteella rankkaa kavereitaan.
naispuoliset ystävät on kaikki kauniita. On lihavaa ja laihaa, silti ovat hyvännäköisiä. En pidä itseänikään rumana ja olen normaalipainoinen.
Se vain sattui olemaan niin, oltiin naapureita. Hän oli vuoden vanhempi. Usein hän oli suunapäänä joka paikassa, ei siinä tämmönen rauhallinen "kukka" päässyt kukoistamaan.
Nykyisin tuskin oltais kavereita, oltiin niin erilaisia. Silloin sitä oli kenen tahansa kanssa, kunhan oli joku.
ei mitään varteenotettavaa vastinetta tosielämässä. Siis ehkä jokainen tietää ehkä yhden aika nätin naisen, jolla on epäviehättävä ystävätär, ja hei kait te kaikki tunnette ystävyspareja, jotka eivät ole samaa kaliiberia ulkonäköakselilla.
Ja jos sillä nätillä on epänätti kaveri, se ei välttämättä tarkoita muuta kuin että niillä menee jutut yksiin ja tykkäävät toistensa seurasta.
Ei siis mitään sellasta, mitä tässä nyt takaa ajetaan, että kaunokki saa sitä enemmän huomiota, mitä taviksemman näköinen kaveri hällä on.