Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Voi juma yhtä Facebook "kirppis eukkoa". Ov

Vierailija
21.10.2011 |

Siis tämä eukko tunkee lähes joka ketjuun narisemaan ja nipottamaan (VAIKKA ilmoitus olisi ihan sallittu ja ilmoittaja ei ole tehnyt mitään väärää). Esim. tee kansio! (vaikka palstalle EI ole pakko laittaa kuvia ja ilmoituksessa lukee, kuvat saa yv:llä!), niin saat paremmin kaupaksi (no, kummastippas mulla käy kauppa koko ajan, tuo nostelee koko ajan ilmoituksiaan ja epätoivoisesti laittelee uppi viesteihin; ostakaa pois tai vien nämä huomenna roskiin, eikö kelleen kelpaa???!!, nyt -50% jne. jne. Eli kuvista huolimatta kauppa EI käy.

Laittaa myös toisten ilmoituksiin; täähän on helvetin kallis sohva (myyjä pyytää uudenveroisesta sohvasta n. puolet uuden sohvan hinnasta), tolla hinnallahan saa jo kolme sohvaa!

Tai

Näitä saa X kaupasta hintaan Y eli onpas kalliit.

Ja jos joku huomauttaa tolle jotain, niin vetää melonit perseeseen ja kirjoittaa, että no voi anteeksi, mutta jatkaa kuitenkin paskan jauhantaa.

Ja parilla palstalla (joihin pitäisi tehdä vaan YKSI kansio), tuo on laittanut kolme eri kansiota, joita sitten nostelee turhankin usein.

Toisella palstalla taas on 10 kuvallista ilmoitusta.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä seitsemän kolme