ticet to heaven
mielipiteitä kaipaisin.Ovatko hyviä ja hintansa arvoisia vaatteita?
Huutiksessakin paljon kyseisiä vaatteita myös uusina myynnissä.
Kannattaako ostaa ja merkkikö se siinä maksaa.
Jos kokemusta,niin kertokaa
Kiitos :)
Kommentit (9)
Minä olen ollut tyytyväinen. Kestäviä ja ennenkaikkea hyvännäköisiä esim. reima teciin verrattuna!
Nekin olen aina ostanut käytettynä, mutta ovat olleet todella hyviä! Niitä voin suositella!
Mutta sitten taas kaverin lapsella oli viime talvena se talvihaalari ja kaveri valitti koko talven niiden hihansuiden tiukkuutta. Olivat kuulema ihan mahdottoman tiukat.
Vastauksista.Täytyy miettiä ostanko tytölle asun,sellainen välikausisetti olis nyt hakusessa,mutta hinta pistää miettimään,että pärjäiskö sitä kuitenkin halvemmallakin versiolla.
Hyvän näköisiä on kyllä nuo vaatteet.
Vastauksista.Täytyy miettiä ostanko tytölle asun,sellainen välikausisetti olis nyt hakusessa,mutta hinta pistää miettimään,että pärjäiskö sitä kuitenkin halvemmallakin versiolla.
Hyvän näköisiä on kyllä nuo vaatteet.
TicKetissä maksaa merkki aika paljon, mutta totta on että ReimaTec on menneen talven lumia - laatu huonontunut (ihan siis alan ammattilaisen suusta).
Laadultaan parhaimmistoon yltää nykyään 8848 -merkin vaatteet. Viime talven puku on kaapissa 4-vuotiaan käytön jälkeen aivan kuin uusi.
ja kaikki pelittäneet hyvin. Joten suosittelen :).
Välikausipuvut, sadeasut ja toppapuvut. Todella lämpimiä ja vedenpitäviä, ennenkaikkea kauniita! Tai siis mulla vain tyttöjä ja tyttöjen Ticketit ovat kauniita. Olen myynyt vanhoja huuto.netissä oikein hyvään hintaan kun uusia tekee aina mieli. Reimatecit ovat minusta kamalan näköisiä, Cupcaket ja Legot mielestäni myös kauniita. Ticketejä suosittelen lämpimästi!
kommentteja,että kyllä kai minunkin pitää tytölle sellainen välikausiasu hommata,mutta luultavammin huutiksesta jos sais edes hitusen halvemmalla :)
Tytöllä ollut välikausihaalari ja makas sen kanssa vesilätäköissä viime keväänä. Ei mennyt vesi mistään sisään. Ovat tosi reilun kokosia, 92cm menee vieläkin tytölle joka käyttää muuten 104cm vaatteita.
Nyt ostin kaks osasen puvun, puoleen hintaan makso silti 80e... Mä en tajuu kuka niitä ostaa normaalihinnalla!