Kiinnostaisiko sinua blogi
jossa kotiäiti laihduttaa melkein sadasta kilosta takaisin BMIn normaalipuolelle ilman nutrauksia ja kalliita personal trainereita?
mietin että oman itseni vuoksi alan kirjoitella ylös liikunnat, syömiset yms ja fiilikset, mietin että voisin blogata prosessista jos se jotain kiinnostaisi, muuten ostan tiimari-vihkon :D
mahdollisia kuvia voisin laittaa ruoista jne, ei omasta kropasta niinkään...
Kommentit (10)
muille löllöille kotiäideille. Että oikeesti voi laihtua helpolla ja halvalla...
bloggaaja uskaltaisi heittaytyä täysin ja laittaa vartalokuvia..
vaikka ajatuksena tietty kiva. Ehkä musta ei ole bloggaamaan kun tää on kuitenkin ensisijaisestiitseäni varten ;)
mutta mulla yli 100 kiloja.
Aattelin laittaa myös kuvia kropasta, mut silla, ettei mua tunnisteta.
Itse pidän elämästämme yleisblogia, mutta mulle on ihan sama, lukeeko sitä kukaan. Kirjoitan asioita ylös meidän perhettä varten ja joskus meidaan printata sen kirjaksi, jotta voidaan sitten myöhemmin muistella aikoja, kun lapset on pieniä.
siinä vaiheessa kun olen itse pieni ;)
t ap
siinä vaiheessa kun olen itse pieni ;)
t ap
Siinä vaiheessa, kun on laihduttanut tavoitepanoonsa, kannattaa kyllä katsella ja muistella mistä on lähdetty, ettei ala ahtaa taas samalla tavalla herkkuja naamaansa.
Mua ei kiinnosta toisten ihmisten laihdutukset ja liikkumiset.
lautasten kuvat eivät innosta.
En ole muutenkaan kiinnostunut blogeista.
minua ei ylipäätään kiinnosta blogit, joten ei.Mutta ainahan nää on niin, että kohdeyleisö jos löytyy niin hyvä. Mua ei kiinnosta mikään laihdutukseen liittyvä.