Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Seksiä hotellissa

Vierailija
04.08.2011 |

Meillä on kolme pientä lasta, jokainen tietää miten se hiljentää seksielmää..



Ollaan todettu toimivaksi laittaa lapset hoitoon muutaman kerran vuodessa, vaihtaa kaupunkia ja irroitella viikonloppu.



Ilman sen kummempaa sopimusta on pari kertaa saatu mukavaa seuraa baarista hotelliin. Ei siis mitään mustasukkaisuus draamoja vaan, pelkkää seksin iloa viikonlopunajan, voin suositella. Jaksaa taas kotijuttuja ihan eri tavalla.. :)



Onko muilla samanlaisia kokemuksia?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
04.08.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta ollaan kyllä vietetty muutama viikonloppu hotellissa nauttien seksistä etukäteen sovitun seuralaisen kanssa yhdessä. Ihanaa sekin !

Vierailija
2/3 |
21.08.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiva kuulla et muutkin seikkailee. :)



Meillä mies oli ennen mustis mun baari illoista. Keskusteltiin asioista ja päätettiin lähteä yhdessä baariin avoimin mielin ja liikuskella vähän erillään. Nyt pari kertaa kokeiltu ja molemmilla kerroilla on saatu seuraa huoneeseemme mukaan. :)



Meillä mustasukkaisuus loppui ja suhde toimii taas paremmin. Suosittelen! :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
16.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Me ollaa kans otettu hotelli.alkaa heti kumpaaki panettaa kun oven panee kiinni.ekaks vähän käydää yhtäaikaa suihkussa.vähän sheivataa paikat kuntoon.sit eka pano yleensä mies ei kestä kovin kaun.sit illan mittaa vähän naukkaillaa juotavaa.illalla sit takas hotellille.vähän seksileluja ja seksi vaatteita.suosittelen keillä on tylsää.tai lapset hidastaa rajumpia leikkejä.kyll on sunnuntai aamuna niin paikat hellinä.