Hassua, Martina Aitolehti =)
Joka paikassa pitää kertoa, kuinka loistavasti Ohikiitävää-biisi meni Pitkä kuuma kesä-ohjelmassa ja kuinka ihmiset ovat suoritusta kehuneet, vaikka jokainen näki ja kuuli, kuinka säälittävä koko show oli. Hirveä itsekehu naisella päällä vaikka tulokset puhuvat muuta.
Kommentit (5)
martinan blogia lukee niin sama oma kehu haisee sielläkin. kaikki on aina niiiiiiin mageeta, oma tukka, ulkonäkö muutenkin ja musiikin saralla rautainen ammattilainen. buhahaaaaaaaaaa. hyvä esko kun pääsit moisesta luuskasta!
pyrkii euroviisuihinkin =D=D nytpä tiedetään siis jo suomen seuraavan edustaja. kansahan äänestää mardiksen ihan kettuuksissaan azereihin nolla pojoa saamaan.
Kyllä tältä naisdelta puuttii itsekritiikki täysin. Ja nöyryys. Niitä on OIKEILLA artisteilla.
Ihan hyvinhän se meni. Ei mikään Beyonce mutta ihan perus-ok laulaja. Antakaa Martinan olla sellainen kuin se haluaa olla. Sekään ei hauku teidän kananperseitänne.
melkein paha mieli tulee.