Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko Lidlin oliiviöljyt teräketjuöljyjä?

Vierailija
29.03.2011 |

Luin jostain, että ovat ihan paskaa. Olen myös nähnyt ohjelman, jossa näytettiin että ne on huijausta ja samaa halpaa paskaa laitetaan kaikkiin pulloihin ja hienot etiketit vaan päälle.



En ole koskaan syönyt oliiviöljyä, joten en tiedä miltä sen pitäisi maistua. Koska oliivit on helvetin pahoja se ei liene häävin makuista. Meinasin vaan ostaa pullon (joo joo, hienostella meinasin vieraille), mutta taidan jättää ostamatta. Olihan se Lidlissä pyörittelemäni hieno pullo, mutta en anna pelkän etiketin ja pullon hämätä.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
29.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kipaise ostamaan K-marketista, Citymarketista, Prismasta tai S-marketista esim. Bertollin oliiviöljypullon ja haet myös Lidlistä pullollisen heidän oliiviöljyään.



Tee sokkotesti ja maistele öljyt.



Samalta maistuu.

Vierailija
2/2 |
29.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja annan ne sitten muistoksi niille lähtiessä jos ne on aivan karmean makuisia, kuten pahoin pelkään.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yksi yksi