Halvempi gynekologi koskiklinikalla vai terveystalossa(Tampere)
Terveystalon sivuilla oli hinnasto,mutta koskiklinikan sivuilta en löytänyt.Voin toki soittaakin huomenna,mutta ajattelin kysyä täältä ensin.
Kommentit (5)
sivuilla oli kyllä hinnasto ainakin mitä viimeksi olen katsonut. Yleensä se taitaa olla pikkaisen edullisempi.
mutta suosittelen lämpimästi Anna-Maija Antilaa Terveystalolta. Asiallinen, mutta helposti lähestyttävä. Olen käynyt hänellä jo monta vuotta:)
Todella ystävällinen ja ammattitaitoisen oloinen gyne. Kertoo lisäksi mitä tekee ja varoo satuttamasta. Olen käynyt Koskiklinikalla jo yli 20 vuotta.
Terveystalolla varhaisraskauden ultra yli 200€: en suosittele!! Lääkärille helppo käynti, kun katsoo vain koneella näkyykö syke, eikä tarvitse ottaa mihinkään kantaa. Silti rahastavat ultramaksun ja päälle vielä käyntimaksun! Koskiklinikassa ainakin aiemmin ottivat vain ultrasta/käynnistä hinnan.
Niitä liikkuu ainakin Itäsuomessa-ei ultraa-samat lääkkeet kaikille ja karsea hosuminen.
Moni syöpä jää toteamatta.
Kunnon gyne tutkii huolella ja hänellä ei ole kiire.