Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Eilinen Inno-ohjelma

Vierailija
06.10.2010 |

Tuli aivan mahtavan kodikas ja viihtyisä olohuone vanhaan puutaloon. Miksi Marko P. valitti niistä tapateista ettei pitänyt niistä mutta kun asiakas piti? Ne oli mun mielestä just nappiratkaisu tuollaiseen asuntoon! Myös juontajaparin kommentit oli todella ylimielisiä, tyyliin asiakas tykkää tästä jostain syystä (ei tainnut edes ymmärtänyt taulun historiaa) ja no tossa toi sen joulunpunainen tuoli ei ole niin kamala.



En ole pitkään aikaan katsonut Innoa. Onko se mennyt tuollaiseksi? Edellisen juontajaparin aikaan oli parempi henki ja iloisuutta ilmassa. Eikä arvosteltu asiakasta ohjelmassa. Mitä viihdettä tuo nyt on olevinaan?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
06.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

tunnearvoa enemmän. Marko on silti tottunut tekemään sikarikkaille sisutuksia, jossa ei tarvi vanhoja säästellä ja budjettia miettiä, joten voi olla hänelle tuskastuttavaa tehtä taviksille.

Vierailija
2/2 |
06.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

rahastahan näissä ohjelmissa ei puhuta koskaan

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi yksi