Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Naapurin ISO äiti vauhdissa:

Vierailija
08.09.2010 |

Naapurin lihavahko nainen (abaut 110kg / 165 cm pitkä) oli pihalla alle 1 vee lapsensa kanssa ja lapsi kaatui pitkin pituuttaan hiekkiskselle...niin voitteko uskoo että tämä nainen sanoi miehelleni: "hei voitsä auttaa, mulla ei vartalo taivu nyt kyykkyyn kun just söin, nostaksä mun lapseni." Mieheni nosti, enkä ehtinyt väliin sanomaan että "nosta läski itte jälkeläises!!!" On toi nyt aika pöyhkeetä käytöstä...olis muija nauttinu vähemmän elämän makeudesta ja säälix käy lastakin.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
08.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

maailman kaunein ja kivoin? Kyllä auttaa pitää.

Vierailija
2/3 |
08.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

No, ton kokoinen nainen pystyy vallan mainiosti nostamaan lapsensa ylös maasta. Ite oon paljon isompi mamma ja hyvin saan mukulat nostettua ja hoidettua.



Voi meitä ihmisiä! Osa (kuten ap) on vaan niin helkutin täydellisiä, ainoa mitä ei ole syntymässään saanut osakseen on suvaitsevaisuus ja järki =)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
08.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

on välillä vaikea nostaa vauvaa selkäkivun takia, vaikka olen "ison äidin" kanssa saman pituinen, mutta painan vain 50 kiloa. Että ehkä ongelma oli hällä muussa kuin painossa. Jos oli vaikka vatsa kipeä?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yhdeksän yksi