Miksi kaikki vouhkaa jostain Top Gear-ohjelmasta?
Kommentit (11)
hyvä ja hauska ohjelma.
Muualla toimittajatkin osaavat.
en edes täällä.
Tosin se on kyllä niin hyvä ja hauska ohjelma, etten ihmettele jos joku siitä intoileekin.
En minä ainakaan, en vouhkaa mistään ohjelmasta.
Missä siitä vouhkataan, ei tällä palstalla ainakaan.
Vuosia olen sarjaa seurannut ja siinä on niin paljon muutakin kuin autoja.
siitä vouhkaavan. Oma mies sitäkin enemmän. Mut ihan hauska ohjelma se on.. ihan totta :D
on hauska ohjelma, katson kaikki jaksot.
Kenenkään en silti ole kuullut siitä vouhkaavan.
Ekohippejä sun muita viherpiipertäjiä mollataan siinä rankasti -hienoa!
sen huumorin takia. En voi sietää autoja, enkä shown maailman kuvaa, mutta vitsit ovat tosi hauskoja. Katson joka lauantai.
Mutta ohjelma ON hyvä, huonoa jaksoa en ole nähnytkään. Aina saa nauraa.
Olen nainen, en edes kovin kiinnostunut autoista. Siitä huolimatta tykkään katsoa Top Gearia. Minuun siinä iskee huumori, hauskat julkkisvieraat, hassut kisat joita juontajat järjestävät keskenään (esim. kenen rakentamalla autoveneellä pääsee vedessä pisimmälle yms.). Ei se tosiaankaan ole pelkästään peltilehmien hypetystä!! Ystäväpiirissäni monet naiset katsovat ohjelmaa.
tuosta ohjelmasta. Mutta se on erittäin hyvää autoaiheista viihdettä, etenkin jos pitää saada poika rauhoittumaan vähäksi aikaa. Siinä on ollut hyviä kisoja, esim millä kulkuvälineellä pääsee jonkun matkan nopeiten (juna, auto, moottoripyörä).
Juontajat on hyviä ja vieraat myös. Niillä on vähän erilaisempia juttuja kuin muilla auto-ohjelmilla.