Mä en ymmärrä Jennifer Garnerin "hehkutusta", mun mielestä miltei ruma
tuli nyt vaan mieleen, kun katsottiin just kaverin kanssa yks vuokraleffa jossa se näytteli.. ja kaverin mielestä se on "aivan täydellisen kaunis" :O
Musta sillä on jotenkin liian miesmäiset/kulmikkaat kasvot, suu, suunympärys, leukaperät...
Kommentit (7)
naamasta kuin vaikkapa nicole kidmanilla tai heidi klumilla. Niiden naamat kyllä ei jää oikein edes mieleen, muistuttavat joitain pieniä jyrsijöitä. Nenänpäähän vain musta läntti niin voisivat molemmat esiintyä vaikka ala-asteen joulujuhlissa. Garner erottuu ja jää mieleen, ei olekaan sellainen missikaunis.
mutta esimerkiksi Scarlett Johansson ja Charlize Theron ovat mielestäni oikein kauniita.
ap
Siinä vasta tavis, jota kauniina hehkutetaan.
En kyllä itsekään pidä erityisen kauniina. Hänellä on lisäksi todella epäsymmetriset kasvot, mutta se lienee joidenkin mielestä tosi kaunista. ;)
En ole ikinä tajunnut, mikä siinä naisessa on olevinaan niin kaunista, varmaan vähän samoista syistä kuin ap:n mielestä Jennifer Garner eli todella kulmikkaat ja "epätasaiset" piirteet. Hyvä näyttelijä kyllä, muttei musta mitenkään erityisen kaunis... Jennifer Garner itse asiassa mun mielestä kauniimpi, mutten osaa tarkemmin perustella miksi.
Ja jäin kyllä katsomaan että onpas...erikoinen naama naisella. Etenkään tuossa kuvassa ei ollut tippaakaan edukseen.