Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
Hauska nähdä että Michaelin lapset saavat vihdoin
08.07.2010 |
olla lapsia. Ei tarvitse kulkea enää huivi naaman peittona julkisilla paikoilla tai piilotella turvamiesarmeijan takana..
Ilkeästi voisi sanoa että saivat uuden elämän.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2010070712002430_vi.shtml
Kommentit (2)
reagointikyky. Kun näitä kuvia tuotii esille yli viikko sitten, niin pääuutinen ei ollut lasten leikkiminen vaan vanhemman pojan mahdollinen valkopälvi (Vitiligo). Tässä linkki
http://abcnews.go.com/Health/Wellness/michael-jacksons-son-suffer-loss-…
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Itse olen ymmärtänyt paljon asiasta luettuani että nimen omaan Michaelin seurassa lapset peittivät kasvonsa, ettei heitä olisi kuvattu yms. Näin Michael mahdollisti sen että lapset saattoivota muiden ihmisten kuin hänen seurassaan kulkea aika vapaasti ilman maskejaan koska kukaan ei tiennyt tarkalleen miltä he näyttivät, lapset kun aina vähän kasvavat ja muutuvat ulkonäöllisesti... samoin sellaisten lasten on myös helppo kampauksella ja pukeutumisella muuttaa ulkonäköä jos eivät ole paljoa olleet julkisuudessa ja kuvissa.
Lapsia olisi kuvattu ja vainottu Michaelin elin aikana aivan kuten häntäkin jos hän olisi antanut... mielestäni toimi järkevästi.
Ja mielestäsikö ap lapsilla on nyt parempi elämä ilman rakasta isäänsä!?! En ymmärrä...