Seksin jälkeen
Mitä seksin jälkeen kun kondomia ei käytetä niin siemenneste valuu ja yleensä kiirehdin suihkuun, mitä te teette? tuntuu jokseenkin nololta. Seksi ei kyllä muutenkaan jaksa innostaa, en tiedä mistä johtuu, ehkä siitä etten ole koskaan saanut orgasmia?
Kommentit (4)
AP:n miehellä taitaa mennä elämä hukkaan. Kerro edes nyt niin voi vetää johtopäätöksensä halutessaan.
antaen minulle vielä yhden happy endin. tää tapa meillä on ollut aina. kun nousemme vuoteesta (aika harvoin nykyään tulee harrastettua seksiä illalla) käymme vielä pesulla.
..muijalla melko isot ja lerpattavat häpärit, ja sisuskin tuntuu väljältä, mutta nainnin jälkeen nousee vaan ylös ja kävelee kylppäriin, eikä mitään valu. Ainakaan niin, että sen näkisi. Ja sitten kun pesee pilluaan niin oikein silleen koukistetulla sormella kaivelee. Mutta kaikilla eri tavat.
tai siis sillai, et meillä on kyllä yöpöydän laatikossa paperia, mut mä meen vessaan aina seksin jälkeen muutenkin pissalle, ni samalla pesen sitten paikat. Johan se hajukin jää sinne muuten, hyi. mies käy sit mun jälkeen vaikkei oikeestaan tarttis kai, kun kerran paperilla pyyhkii. kai se on vain joku tapa, ja olen kiitollinen siitä et mieskin haluaa peseytyä. :)