ystäviä espoon matinkylästä 23v äidille
Olen juuri muuttanut tänne matinkylään ja etsin puisto, kahvi, shoppailu yms. seuraa tästä läheltä. Tietysti olisi kivaa myös löytää tosi ystäviä.
Olen kahden lapsen yksinhuoltaja ( 3v ja 1v). Tällä hetkellä olen vielä kotona lasten kanssa, mutta kouluun olisi tarkoitus mennä jossain vaiheessa takaisin.
Kommentit (6)
ollaan huomenna menossa matinkylän avoimeen päiväkotiin, tulkaa mukaan?
http://www.espoo.fi/default.asp?path=1;28;11866;10672;10682;10688;10720
mennään varmasti myös ensi ti, jos ei esteita tule =D
Täällä olis kahvittelu,lenkkeily jne seuraa tarjolla. Olen 21 vuotias mamma Espoon suvelasta,itselläni on poika 4kk:ta...Kotona siis menee päivät pojan kanssa puuhaillessa,ystäviä minulla ei juuri tällä suunnalla ole joten houh,välillä kovin yksinäistä :( Jos kamu vielä hakusessa niin vaihdetaan kuulumisia vaikka tuolla s.postin puolella? -sari-
tääl oltais myös äippä kavereita etsimässä kohta 4kk täyttävän tytön kanssa oon itse 21 ja asutaan matinkylässä (:
Täällä kanssa yks 21v äiti ja kohta 5 kk tyttö Espoon Suvelasta! Olis kiva saada lenkkiseuraa ja seuraa muutenkin päivisin sekä äitille että lapselle :) elena_italiana@hotmail.com meille saa meilata :)!
täällä espoon lähderannasta löytyy yksi tuleva 23v äippä,jolle kelpaisi kyllä "mamma seura" =)
mama2010@luukku.com
Vieläkö kaipaatte puistoseuraa?
Täällä mamma 22v ja mukulat poika +2v ja neito 6kk :)
Muutettiin vuodenvaihteessa Soukkaan eikä tunneta täältä ketään.
Laita mulle vaikka mailia: huttunens(a)gmail.com