G:Posliini vai majava ja ikä? ev
Kommentit (23)
muttei reisillä, eli luonnollinen reunoista siistitty karvoitus, 40 v.
Nuorempana ollut posliiniakin, huvikseen, mutta pillu on jotenkin levennyt synnytyksissä, vaikkei oo jäänyt raskauskiloja. Tulee helposti sellainen punoittava broileri-look.
puoliväli että pientä karvaa, ollut posliini mutta ei nyt just inspiroi leikata, kun en näe mitään, rv 38. Että kasvaa omia aikojaan. Ei nyt kunnon majava kuitenkaan, ei oo montaa viikkoa kun vedin posliiniksi. 29v.
joskus olen kokeillut posliinia mutta en kerta kaikkiaan ehdi pillukarvoitusta hoitaa, elämässä muutakin tekemistä kuin 2h viikossa pillukarvojen hoitoa. Makaan vaikka sohvalla ennen.
ikä 43v
ja karvoja en todellakaan meinaa takaisin kasvattaa. Kiitoradan voisin vielä just just sulattaa.
Posliini ollut jo vuosia.
Mut ei mikään fanaattinen posliini, siis että joka päivä puunaan ja nypin jne. Ja joskus saattaa mennä parikin viikkoa niin, että hoidan vaan bikinirajat.
Ei kasva reisillä eikä korkealla mahalla. Bikinirajoja siistin ja se siitä. Posliiniakin on kokeiltu, mutta karvatupentulehdukset olivat riemunani.
Luonnostaan vähäkarvainen Ei kasva reisillä eikä korkealla mahalla. Bikinirajoja siistin ja se siitä. Posliiniakin on kokeiltu, mutta karvatupentulehdukset olivat riemunani.
värkki että sisemmät häpyhuulet tursottaa ulkona pari senttiä niin ei posliini oikein ole nätti. Siistin toki muuten.
Vähän trimmailen bikinirajoja ja lyhennän muuta puskistoa. Ikää 38v.
posliini tietty, jo 7 vuotta joka ilta ajeltu (poisllukien 2 viikkoa sektion jälkeen, en taipunut eikä uskaltanut...), iho niin tottunut ettei tule näppyjä tai mitään. ikää 22v
Tällä hetkellä täysmajava... Joo, olen raskaana ja en jaksa yrittää mahan yli siistiä kuin bikinirajat + saksilla otan pisimpiä pois.