Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Wuhuu opin just saamaan orkun yhdynnässä!!!

Vierailija
24.09.2009 |

Ihanaa! 8 vuoden harjottelun jälkeen vihdoinkin! Masturboidessa saan aina muutamassa minuutissa klitorisorkun, mutta yhdynnässä en koskaan mitään, vaikka G-pisteen hyväily on aina hyvältä tuntunutkin.



Mutta nyt opin tekniikan :) Jes!

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
24.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

mites se tähän liittyy? Tää ongelma kun ei ainakaan tän palstan mukaan ole ikäsidonnainen. Olenko siksi lapsellinen, kun iloitsen asiasta?

Vierailija
2/2 |
24.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

et millasia ne lahnat on sängyssä. No ilmeisesti ne on munlaisia. Eli päällä kyllä oon aktiivinen ja allakin ollessa käyttelen kovasti lihaksia, jotka tosi hyvässä kunnossa. Nyxän kanssa vaan on tuntunut jotenki hankalalta saada rytmistä kiinni, jos molemmat työntää samaan aikaan. Noh, ilmeisesti se kannatti. Eka kerralla huomasin, että jutussa saattas olla ideaa ja tokakerralla laukesin jo. Eli tää oli nyt esim ihan perinteinen lähetyssaarnaaja, mut silleen et jaloilla otin tukea patjasta rytmissä pungin miestä vasten samalla kun hän mua vasten.



Mies vaan totes, että opit että seksissä kannattaa liikkua :D Vittuilee mulle saatana!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi kaksi