Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko liikaa eskaripojalle

Vierailija
19.09.2009 |

alkutalveen vanha ohueksi kulunut haalari, kunnon talveen 2 haalaria (uusi ja viime talvena vähän käytetty) sekä hienostelukäyttöön takki ja housut?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
19.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meilläkin suurinpiirtein noin.

Vierailija
2/3 |
19.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan uteliaisuudesta kyselen, hankitteko säännöllisesti myös eskari-ikäiselle, koululaiselle ns. hienostelutyylin ulkoilukuteita talvelle? Duffeli? Mietin vaan, että meillä ainakin jäisi käyttämättä. Muutama käyttökerta voisi olla, esim. joululomalla tms.

Talvelle varattu pari toppahaalaria ja toppatakki ja -housut. Näillä mennään :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
19.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan uteliaisuudesta kyselen, hankitteko säännöllisesti myös eskari-ikäiselle, koululaiselle ns. hienostelutyylin ulkoilukuteita talvelle? Duffeli? Mietin vaan, että meillä ainakin jäisi käyttämättä. Muutama käyttökerta voisi olla, esim. joululomalla tms. Talvelle varattu pari toppahaalaria ja toppatakki ja -housut. Näillä mennään :)


siistejä toppahousuja ja -takkia, joilla käydään kylässä, kaupassa jne.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kuusi kuusi