Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Sitomisleikkejä

Vierailija
17.09.2009 |

Onkohan täällä muita jotka harrastavat sitomisleikkejä.

Olisi mukava kuulla miten teillä harrastetaan pikku naruleikkejä

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
17.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä sidotaan vaimo ensin käsistä sängyn päätyyn kiinni,sitä seuraa hidas mutta varma riisuminen ja pillun hoitelu nuolemalla jos jalat eivät aukean kunnolla niin nekin sidotaan kiinni.

Enpä tiedä kumpi nauttii enemmän vaimo ainakin voihkii kun syötävä koko ajan

Vierailija
2/3 |
17.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yleensä sänkyyn raajat haralleen ja pientä kutittelua ja hyväilyä -toimii molemmilla.



Sitten kiihkeämpää hyväilyä ja lopulta masturboimalla orgasmeja kehiin.



Joskus sidotaan silmät ja laitetaan korvatulpat ja annetaan sidotun odottaa käsittelyä avuttomana pitkäänkin...



Joskus sidottuna ollessani vaimoni riisuu pikkuhousunsa jalastaan hitaasti naureskellen ja asettaa ne kasvoilleni niin että joudun hengittämään niiden läpi. Sitten suupallo siihen päälle etten saa niitä millään pois. Vastustelu ei auta!

Sitten huoneesta valot pois ja jään yksin rimpuilemaan köysiäni vasten pikkuhousut nenälläni kunnes hän suvaitsee saapua.



Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Totta puhut sitominen kivaa aina toisinaa ei sentään liian usein.

Lyhyt kuvaus eräästä tavasta.

Vaimolla hame päällä, pientä kourimista ja puristelua pitkin iltaa että on pillu varmaan kosteana odotuksesta sitten vain kädet selän taakse yhteen vaimo nojaamaan pöytää tai rahia vasten hame ylös ja pikkarit pois ja reilu otteinen pano takaapäin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kuusi yhdeksän