Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

hellän haikeat suudelmat exältä aattoiltana

Vierailija
24.12.2008 |

hänen tuodessaan poikaamme kotiin... oi miten jäi haikea mieli ja ikävä! taisi hänkin herkistyä. huoh.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
24.12.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tai ei tuonut edes lasta kun ei meillä yhteisiä ole, mutta kävipä vaan joulutupakalla parkkipaikalla, antoi 2 nättiä pientä suukkoa aika yllättäen,



jos kiinnostaa miksi on ex, niin sanon että koska ns jätti minut kuukausi sitten toisen naisen takia, tai koska meillä meni liian pitkään liian huonosti, ei olla kai varsinaisen eronneita vaikka uusi nainen niin meinaakin ja kyllä minustakin on nyt tuntunut ettei tuo takaisin mun luo ole palaamassa,



tunteita silti on jäljellä tietysti näin lyhyen erossaolo ajan päästä, ja ollaanhan me nähty ja pussailtu ja samassa sängyssäkin nukuttu ja muutenkin peuhailtu tässä kuukauden aikana jokusen kerran :)



Nuo suukot oli vaan erityisen nättejä kun ei ollu seksitaka-ajatuksia hänellä eikä ne ollu lainkaan mun kerjäämiä niinkuin tähän asti melkein pääsääntöisesti "älä jätä rakas yhyy" :)

Vierailija
2/2 |
24.12.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

"älä jätä yhyy"- kerjäämisiin, ja seksiin exän kanssa vaikka sillä on jo toinen siinä toivossa että seksillä saisitte miehen takaisin!!!!!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla