Kaikille typerille juoruämmille
Voi kuinka vihaankaan teitä typärät juoruämmät joiden pitää aina juoruta toisista naisista kateellisuuttaan ja keksiä typeriä juttuja. Tyhmäkin tajuaa, että juttunne ovat taivaansta temmattuna ja koska itse olette elämäänne kyllästyneitä säälittäviä luusereita jotka ette ole tehneet mitään elämänne eteen ja kadehditte kaikkia elämässään onnistuneita.
Kommentit (4)
sä vähät välittäisit mitä me juoruämmät sinusta puhutaan. Ettet vaan sittenkin tunne saaneesi jotain ansiotta kun noin juorut harmittaa.
sä vähät välittäisit mitä me juoruämmät sinusta puhutaan. Ettet vaan sittenkin tunne saaneesi jotain ansiotta kun noin juorut harmittaa.
ja kateellinen niin sulla ei olisi edes mitään syytä juoruta idiootti;)
(jos sitä edes on ollut) on ohi. Muiden asiat kiinnostaa enemmän ja saa siitä sisältöä tyhjään elämäänsä. Ajattele ap niin, he ovat yksinäisiä ja heilä ei ole enää mitään mitä odottaa, siksi tekevät niin.
Se on surullista, mutta totta.
elämä menee niin, että rikas mies ottaa sut elätikseen ja hovimestari tarjoilee sulle. Kappas vaan kun rikas mies ei halunnut tuollaista saamatonta nahjusta joka odottaa, että kaikki tuodaan prinsessalle eteen.