Kysymys naisille, jotka harrastavat fistausta
Miksi tuollaista on tullut edes mieleen koittaa ja eikö yhtään pelota, että pillu venyy ihan löysäksi?
Kommentit (11)
Testataan postausta. Onko tää ketju lukittu vai mikä ihmeen kielletty sana mulla oli?
Ei se pillu pysyvämmin mihinkään veny sen enempää fistatessa kuin synnytyksessäkään, äärimmäisen joustava ja palautumiskykyinen elin on kyseessä. Ehkä kannattaa tutustua anatomiaan tarkemmin ennen kuin alkaa soopaa heittää.
Vierailija kirjoitti:
Ei se pillu pysyvämmin mihinkään veny sen enempää fistatessa kuin synnytyksessäkään, äärimmäisen joustava ja palautumiskykyinen elin on kyseessä. Ehkä kannattaa tutustua anatomiaan tarkemmin ennen kuin alkaa soopaa heittää.
Valmiiksi löysän venymistä ei huomaa. Ehkä sun kannattaa unohtaa ajatus, että kaikki pillut venyy niin, että sinne saa käden kyynärpäätä myöden sisään. Sitä paitsi lapsi tulee ulos ja nyrkki menee sisään...
En ole nainen, mutta ollaan puolison kanssa fistausta kokeiltu. Homma lähti siitä, että puoliso pitää pillunsa ja pyllynsä venytyksestä enemmän kuin syvemmälle penetroimisesta. Niinpä hänen kiihottuessaan venytyksestä sormettaessani häntä, lisäsin aina yhden sormen lisää, kunnes jo sovittelin myös peukaloa sisään, molempiin reikiin erikseen. Silloin sanoin hänelle, että olisi kiihottavaa saada koko käsi mahtumaan sisään. Ollaan sitä sitten yritetty silloin tällöin jo pitkään, mutta ei ole loppuun saakka päästy. Tarkoitus kun ei ole repiä paikkoja eikä aiheuttaa kipua, vaan hänen nautintonsa mukaan on edetty. Joillain muilla saattaa olla kivun tuottaminen tai reikien venyttäminen pysyvästi ja nautinnon saaminen niistä seikoista tavoitteena, mutta meillä ei.
Ja paikat eivät ole pysyvästi venyneet, vaan ne kyllä palautuvat ennalleen, melko nopeastikin venytyksen lakattua. Toki jos ottaa käden pois ja työntää kullin tilalle, onhan se reikä silloin löysä ja venynyt. Mutta hyvältä se silti tuntuu. M48
Kuinka sitä harrastetaan? "Harrastuksiini kuuluu kutominen, lukeminen, lenkkeily, musiikki. Jaa niin joo, myös fistaus. Kuinka sen meinasin unohtaa."
Kyllähän se oli jännä tunne, kun eräs vanhempi nainen pyysi mua työntämään koko käden P*lluun. Oli siis jotain 40v.
Mä siis ensin vaan sormetin ja nuolin. Sitten se pyysi kokeilemaan saanko neljä sormea sisään ja kun ne meni, niin neuvoi kuinka laitan peukalon etusormea vasten ja laitan käden suppuun. Sitten vain työnnät sisään. En ollut uskoa silmiäni, kun se upposi rannetta myöten. Ja jumankeuta mikä litinä ja lotina, kun kirnusin pil*ua kädelläni ja sitten se nainen sai orgasmin ja koko pi*llu sykki käteni ympärillä.
Olen huomannut, että +40 ikäisillä kestää paikkojen palautuminen paljon pidempään. Monella vanhalla tuntuu paljon väljemmältä vielä viikonkin päästä. Riippuu tietysti hiukan henkilöstäkin.
Samoin tuntee, jos on yhdytty edellisenä päivänä. Ilmeisesti ikä tekee tehtävänsä myös naisella.
Siis jos käsi mahtuu, silloin on auttamattomasti väljä. Kolmea sormea enempää minuun ei sovi, vaikka olisin kuinka kiihottunut. On pieniä ja suuria, aivan kuten miehiäkin.
Kyllä se miehen anuskin venyy niinettä nyrkki sujahtaa sisään.
-Jussi
On kahdenlaisia naisia:
Niitä jotka on jo uskaltaneet antaa miehen käden upota rannetta myöten pilluunsa ja huomanneet sen olevan äärimmäisen nautinnollista, eikä niin pieni venytys muuta mitään pysyvästi.
Sitten on niitä, jotka ei ole vielä uskaltaneet kokeilla tätä ja siksi kuvittelevat ettei se tuntuisi hyvälle ja pelkäävät pysyviä muutoksia turhaan.
Vauvan pää läpimitaltaan on aika paljon isompi kapistus kuin miehen suppuun asetettu käsi.
Sitä paitsi tiukkaahan hyvin kiihottuneessa pillussa on lähinnä sen suuaukko, emättimessä on oikein hyvin tilaa nyrkin ympärille ja pilluhan ikäänkuin imaisee nyrkin sisäänsä heti kun rystyset on ohittaneet pillun suuaukon.
Fistatessa naiselle tuotettu orgasmi on todella raju, kun pillu puristuu sykkien nyrkin ympärille.
Mulla on jo valmiiksi löysä pillu. Siksi sinne nyrkki sujahtaakin.