Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Käyttäjä41166

Seurattavat (0) Seuraajat (0)

Seuratut keskustelut

Seuratut keskustelut tulevat tähän näkyviin.

Kommentit

475/594 |
25.03.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se kun olin unohtanut illalla tankata auton ja pakkasyötä vasten jätin sen yöksi käyntiin ettei aamulla olisi ikkunat huurteessa mutta yön aikana olikin polttoaine loppunut! Kiva sitten aamulla alkaa putsata ikkunoita jäästä ja kanisterista tankata että pääsi huoltoasemalle tankkaamaan ja autopesuun että ikkunoista sai loput huurteet pois :(

607/5804 |
16.03.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nyt kun bensan hinta hipoo pilviä, olen joutunut usein sammuttamaan auton moottorin yöksi. Tämä tarkoittaa sitä, että aamulla auto on kylmä ja ikkunat jäässä. Sitten pitää odottaa taas tuntikaupalla että se lämmityslaite sulattaa ne. Onneksi ei ole kiire mihinkään!

797/1372 |
15.03.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse olen 45-vuotias enkä ole vielä kohdannut. AP:lla siis vielä hyvinkin toivoa.

148/614 |
17.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Vierailija kirjoitti:

Naiselle on halvempaa elää sinkkuna.

Miehelle halvempaa parisuhteessa.

Moni eronnut nainen hämmästyy, miten paljon enemmän jää käteen rahaa joka kk, kun ei ole miestä kuppaamassa.

Tämä on muuten kyllä toista päin:D Aivan varmasti.

Lehdethän ovat täynnä tarinoita nuorista miehistä jotka hetken vanhemman naisen kanssa parisuhteessa oltuaan haluavat eron ja vievät puolet tuon naisen työllä ja vaivalla hankkimasta omaisuudesta ja vielä lasten huoltajuuden kaupan päälle. Älkää naiset sortuko näihin nuoriin "kullankaivajiin"! Vannovat rakkautta mutta oikeasti ovat vain teidän omaisuuden perässä!

518/1013 |
16.01.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sairaalloista keskustelupalstoille kirjoittamisen tarvetta

Aktiivisuus

Ei tapahtumia.