Käyttäjä25989
Seuratut keskustelut
Kommentit
Sitten harrastatte sitä jotenkin muuten. Kädet, suu, lelut yms käyttöön.
Itse olen tulossa siihen tulokseen, että alan seksin yhteydessä masturboimaan miehen sylissä. Kerran se orkku on omalla vastuulla ja omissa käsissä niin hyvä näin. Kerran jo noin tein. En nyt voi tätä orkkuongelmaa muuttaakaan yrityksistä huolimatta, jostain syystä. Toki olisi henkisiä ongelmia muutettavaksi. Orkkuongelmat tuntuvat painolastina henkisesti sisälläni. On se iso osa tämä seksuaalisuus ihmisessä ja ongelmat siinä kipeitä!
Vastauksena ilmiselvään kysymykseen: minä olen se aktiivisempi seksissä, hyvä libido yms., mies on se passiivisempi.
En vain saa juuri millään, paitsi itse itselleni. 23 vuotta meni, etten saanut kertaakaan miehen tekemänä. Sitten aloin lisäämään hurjasti masturbointia ja parantamaan orkkujen voimaa. Tutkin omaa seksuaalisuutta... Nyt olen muutaman sormetusorkun saanut noin reilun vuoden aikana, elämäni ekat miehen kanssa! Niin harvoin niitä saa, että turha keskittyä etsimään sellaista. Yhdyntä on kivaa, mutta ei tunnu klittaan juurikaan, eikä siinä minulle toimi lelut eikä sormet samalla. Minun kun pitäisi voida ne itse siinä käyttää ja olla itse pannessa rentokin... ei tule mitään.
Vastauksena kysymykseen: voi olla, että opit saamaan miehen kanssa tai sitten et opi. Ei auta kuin lukea aiheesta, harjoitella paljon sooloa ja yhteistä, muuttaa mitä on muutettavissa ja hyväksyä ne asiat mitä ei voi muuttaa.
Tuossa hyväksymisessä on mulla vielä paljon tekemistä! Sinäkin ap varmasti tiedät miltä tuntuu lukea esim tältä palstalta orkkukuvauksia! Juu, ois varmaan kiva ees joskus kokea sellaista!
Hei sinä/te squirttauksesta 'kusi'- kommentteja tekevät!
Squirttaatko sinä itse, jos olet nainen?
Oletko saanut squirttia käsiisi tai päälle, jos olet mies?
Miksi ajatus pissasta ahdistaa? Ahdistaako tunne, että toiset valehtelevat, kun eivät mielestäsi myönnä nesteen olevan kusta?
Itse olen nainen ja välillä tuota nestettä tulee, viimeksi tuossa yöllä. Sitä tulee pieniä määriä. Taas kerran nuuhkimme mieheni kanssa sitä, eikä haissut yhtään pissalle. Pohdimme sitä, että vaikka siinä sitä pissaa mukana olisikin, ei se muuttaisi ilmiön mielenkiintoisuutta ja seksikkyyttä mihinkään suuntaan. Minulla se on refleksi tiettyyn ärsykkeeseen ja sopivaan kiihotukseen ja rentouteen. Ejakulaattirefleksi. Tunne kyllä liittyy ennen sitä pissatusmaiseen paineeseen. Tiedätkö, että skenenrauhasen neste muistuttaa prostatan nestettä?