Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Seurattavat (0) Seuraajat (0)

Seuratut keskustelut

Seuratut keskustelut tulevat tähän näkyviin.

Kommentit

251/3051 |
21.02.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Käyttäjä27226 kirjoitti:

Heipä hei kaikille!

Mulla vähän semmonen erilainen juttu nyt.. vauva ei siis ole ollut haaveissa kun kaksi lapsosta jo löytyy 7v ja kohta 3v. Käytän ehkäisynä Cerazettea ja nyt ollut yli viikon alavatsalla jatkuvaa ikävää tuntemusta osin menkkamaista polttelua ja jomottelua mutta osin niinku ois mahavaivoja. Tein nyt sitten testin pois sulkeakseni raskauden, joka ei nyt pitäs kauhian mahollista olla.

Heti märkänä näkyi mielestäni viivanpaikka tai haamu tai sitten omiani näen. 😄 Jos viittitte ja onnistun liittämään kuvat ni kattokaahan teki. Ei siis oo selkeä mutta jostain syystä näen siinä jotakin. Kiitos teille ja anteeksi jos tulin vähän väärään paikkaan, mutta vähä ehki peloittaapi jos sitä ollaanki paksuna..

Mun mielestä tossa ei kyllä viivaa näy :/ voi toki olla että oma silmä ei vaan tosta kuvasta nää..

250/3051 |
21.02.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko tämä kuvassa oleva haamuviiva? En ole ennen testejä tehnyt ja nyt on tuntunut, että raskaana olisin. Näyttää kyllä omaan silmään olevan kaksi viivaa tikussa, mutta muiden silmillä ehkä saisin vielä varmistuksen :DD

Aktiivisuus

Ei tapahtumia.