Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

HELVETIN SIKA!!!

Vierailija
13.02.2006 |

löysin internetistä harrastukseni piiristä yhden " vanhan tutun" esittelyn:

plaa plaa plaa

puoliso X.X lapset -04 ja -06



helvetti!! tämä " mies" on nelikymppinen patologinen pettäjä, jolla on kouluikäiset lapset edellisestä liitosta. eli heitä tämä paska ei näköjään laske lapsikseen ollenkaan!!! olen niin surullinen noiden lasten puolesta, jouduin aikoinaan muutaman vuosi sitten todistamaan kun tämä gigolo lähti 18v, rikkaan mutta ruman tyttösen matkaan joka on nyt uusi puoliso





n' ämä vanhemmat lapset varmaan antavat anteeksi, mut eivät koskaan unohda MITEN PASKA ISÄ HEILLÄ ON!!

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
13.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

kuinka kamalia miehen lapset ovat, ei niitä kestä. Toisekseen täällähän aina parjataan sitä äitiä eli yh:aa, sillä hehän ovat alinta pohjasakkaa kuitenkin. Eihän siinä miehessä joka on tämän yh:n hylännyt voi olla mitään vikaa.

Vierailija
2/2 |
13.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja unohtaa usein mainita, että hänellä on aikuisia lapsia edellisestä liitosta. Juuri lapset lukivat lehdestä 50-vuotishaastattelun, jossa kerrottiin, että miehellä on kaksi alle kouluikäistä lasta. Tuntuu mukavalta kun isä unohtaa kolme lastaan!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kolme neljä