Naiset: Millaisissa tilanteissa teille tulee halu masturboida? Mikä siis saa halun syttymään?
Kommentit (8)
meidän kiihoittavaa rakastelua.... Mietin hänen käsiään ja koskestustaan... Huh huh!
välillä tulee pakottava tarve. eilen viimeksi vessanpöntöllä. nopea orkku ihan vaan klittaa hyväilemällä. ja olin saanut kalua vain hetki sitten.
- jos katson homoeroottisia kuvia
- jos katson pornoa, jossa ääntely on uskottavaa, kiihkeää huokailua
(usein haen sellaisen pätkän tarkoituksella, jossa äänet ovat hyvät, enkä edes katso vaan kuuntelen ja kiihotun)
- luen eroottista novellia, jossa on nainen ja kaksi tai useampi mies.
- usein myös, jos muistelen jotain oikein ihanaa itse koettua panoa.
Ja olen siis nainen :-) Yllämainitut on vaan tosi kiihottavia juttuja mulle.
kenestäkään miehestä johtuen, jos joku mies on ihq niin en tietenkään halua lähtä kotiin yksinäni temppuilemaan vaan hänen kanssaan. Ei intohimoon omat kädet auta mitenkään.
ja monesti iltaisin kun olen mennyt nukkumaan teen itse pikaorkun että saisin hyvin unen päästä kiinni.
olen yksin ja muistelen mieheni kanssa olleita sessioita.
Tai sitten kun esim elokuvassa tulee eroottinen kohtaus, mikä kiihottaa.. Joskus tietynlainen musiikki saa halut kattoon. Olen aika halukas neitonen muutenkin ja paljon yksin..eli usein tulee tilanteita.
asia pyörii herkemmin mielessä ja pienemmätkin asiat saavat kiihottumaan. Intohimo ihmisten välillä on se joka sytyttää. Intohimoinen katse, tilanne tms.