Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Onko se akillesjänne vai mikä kun on nilkan takana? Nyt pirun kipee

Vierailija
27.10.2012 |

ollut eilisestä saakka niin että muistan kun meinasin saunassa nostaa jalat siihen kiukaan eteen niin ai jai kun sattui kun se nilkan takaosa osui puuhun.



Olen kyllä jonkin aikaa lenkannut kävellessä vaikka kipua ei muuten juurikaan tunne, paitsi tuolla tavalla kolauttaessa siihen.



Mitä tälle pitäisi tehdä? En tiedä mistä olisi alunperin edes tullut.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
27.10.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tai oletko seisonut lähiaikoinaa pitkän päivän? Nyt kannattaa käyttää vain matalia kenkiä vähän aikaa.

Vierailija
2/2 |
27.10.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Käytätkö paljon korkeakorkoisia kenkiä? Tai oletko seisonut lähiaikoinaa pitkän päivän? Nyt kannattaa käyttää vain matalia kenkiä vähän aikaa.


on parin sentin koroke kantapään alla. Ei ole kyllä varsinainen korko siis kun sama materiaali jatkuu koko kengänpohjan, tajuatteohan mitä tarkoitan. En ole aikaisemmin huomannut niiden vaivanneen ollenkaan, on siis vanhat kengät jo.

Ja tää muuten vaivaa vain vasenta akillesjännettä (?), oikeassa ei mitään. ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla