Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Haluatko bloggariksi?

Vierailija
18.09.2012 |

Nyt on jokaisella mahdollisuus kirjoittaa blogia silloin, kun siltä tuntuu. Aihe on vapaa, vanhemmuus kiinnostaa varmasti montaa lukijaa.

Kokeile kirjoittamista ja tutustu ohjeisiin:

http://paivabloggarina.blogspot.com.

Julkaistujen kirjoitusten kirjoittajien kesken arvon yllätyspalkinnon 30.9.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
18.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pahinta on, että joku tunnistaisi. Siis mun pahin painajainen ikinä on, että joutuisin olemaan julkkis (siis noin ylipäätään).



Miksi pitää ne omat ajatukset julkisesti setviä? Ymmärrän jonkun poliitikon tekevän, koska se kuuluu ammattiin mutta että tällainen tavallinen keski-ikäinen ihminen tilittäisi juttuja, -ei kiitos!

Vierailija
2/3 |
18.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei kai sitä yhtä blogikirjoitusta tarvitse kirjoittaa niin, että joku tunnistaa? Eikös tässä blogissa oo just se idea, että voi kirjoittaa nimettömänä vain vaikkapa kerran elämässään?! Vai ymmärsinkö jotain väärin???

Voisin ehkä kokeillakin kirjoittamista, kun siitä niin kovasti tykkään... Saisinpa kerrankin ajatuksiani julki nimettömästi =)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan oikein ymmärsit!

Kirjoitukset vaan nimettömänä sähköpostiini, mä hoidan postauksen julkaisemisen.

Kirjoita juttu tai halutessasi kaksi... tai vaikka perusta oma blogi, jos huomaat asiaa olevankin oman blogin verran.

Kokeile bloggaamista ja osallistu arvontaan!

Sivuillani tavataan =D

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme yhdeksän