Tunnetteko ikisinkkumiehiä, jotka ovat menestyneet taloudellisesti ja ammatillisesti
Ja sitten yhtäkkiä on 15 vuotta nuorempi nainen vierellä lykkimässä lastenvaunuja.
Kaikki ovat jo tottuneet siihen, että tämä mies on ikisinkku.
Ammatillisesti menestynyt ja töissä esim. finanssialalla, it-alalla tai vastaavalla alalla.
Kommentit (6)
Painakaa nyt jo incelit kalloonne ettei Suomessa voi ostaa rahalla tai titteleillä naisia kuin äärimmäisen harvoin (Harkimo yms.). Menkää sinne vinkuintiaanne hakemaan postimyyntivaimoja kun se on fetissinne.
99,9% lisääntymisikäisistä naisista ei halua itseään 15 vuotta vanhempaa miestä. Ne jotka haluavat, etsivät lähinnä IG-sisällön sponssaajaa ja käsilaukkujen ostajaa.
Hyvä kysymys, ksoka tajusin, etten tunne yhtään todella menestynyttä sinkkumiestä.
Monta katkeraa mammaa paikalla. Mutta menestyneissäkin miehissä voi olla sosiaalista kömpelyyttä, ahdistusta, sosiaalista lukkoa jne joka helpottaa vasta vanhemmalla iällä.
Vierailija kirjoitti:
Painakaa nyt jo incelit kalloonne ettei Suomessa voi ostaa rahalla tai titteleillä naisia kuin äärimmäisen harvoin (Harkimo yms.). Menkää sinne vinkuintiaanne hakemaan postimyyntivaimoja kun se on fetissinne.
Oho? Osui ja upposi?
Tunnen kaksi ikisinkkumiestä jotka saivat kukin vanhemmiltaan lahjaksi perhefirman. Ei edelleenkään vaimoa eikä lapsia. Toinen on perityn firman kanssa niin naimisissa ettei muuhun kerkeäkään ja toinen pesi kätensä koko touhusta ja käsittääkseni asuu nyt Sofian lähellä Bulgariassa ja välittää loma-asuntoja.