Syötkö Euroviisuja katsoessasi?
Kommentit (13)
Kyllä minä syön euroviisuja aina kun katselen herkkuja.
Kohta laitan ranuleita, lihapulliksia ja nakitsuja uuniin.
Siis täh?
Kun on tullut oikeen nälkä, niin kynsiä on syöty. Häpeäisit edes kun tuollaisia kyselet.
En katso euroviisuja. Enkä syökään nyt.
En kun pitää lähteä aikaisin aamulla reissuun, niin ei viitsi syödä enää.
En ole seurannut euroviisuja tällä vuosituhannella ollenkaan. Silloin kun vielä seurasin, söin nakkeja, jäätelöä, suklaata ja join pullakahvit. Melkein joka kerta nukahdin pisteiden laskun aikana ja heräsin, kun lähetys oli jo loppunut.
Miksi ihmiset katsoo jotain euroviisuja? Laulukilpailu missä laulutaidolla eikä laulun laadulla ole mitään merkitystä ollut enää vuosikausiin. Naurettavaa touhua.
Keitin viisukahvit. En syö mitään.
Vierailija kirjoitti:
Miksi ihmiset katsoo jotain euroviisuja? Laulukilpailu missä laulutaidolla eikä laulun laadulla ole mitään merkitystä ollut enää vuosikausiin. Naurettavaa touhua.
Siksihän niitä katsotaan, kun niissä ei ole mitä kuunnella.
ryypätään... skumppaa, kirkasta :)
Just söin suolatonta pastaa, jonka sekaan laitoin fetaa ja jotain kasvishässäkkää. Ei ollut makuelämys mut masu on täys. Sitä ennen join aivan kamalan makuisen seltzerin. Maistui vissyltä oudolla sivumaulla. Ei oo mennyt ruokailut tänään mun makuun :D Sipsukat ja karkkiliinit jätin kauppaan.
MGTOWina voin tehdä mitä haluan. Vaikka olla katsomatta koko viisuja!