Jos haluaa että joku on
Aktiivisempi onko rikos salaa lääkitä joku aktiivisemmaksi tai levottomammaksi? Tai jotain muuta minkä ääliötasolla oleva voi pitää muka jäynänö? Kuten hormonia?
Ei kai vaan Suomessa tuollaista?
Pahoin pelkään, että voi olla mahdollista. .
Sitten naureskellaan: Mitäs tuo nyt niin haittaa? Ei ole lyöty ketään,,eikä muutenkaan tehty kovin kamalia asioita. Vähän pelleilty vaan ja autettu?
Kuulkaas nyt. Kaikenlaisten lääkeaineiden tunkeminen joillekin salaa elimistöön on varsin kuvottavan rikollista. Ihan sama mikä tsrkoitus.
Ja vielä kun potilaalle ei ole kerrottu että mitä on laitettu.
Ehe ehe, ääliöille tiedoksi: Voi laittaa jotain pientä vekotinta,,joka hitaasti vapauttaa sitä lääkeainetta.
Hyi helvetti sentään.
Jokaiselle, joka ollut mukana tuollaisessa, pitäisi laittaa jokin vekotin elimistöön salaa. Osaan kuvitella muutamia lääkeaineita, mitä se voisi sisältää!
Oikeastasn tuollaiset rikokset on vastenmielisimpiä mitä voi olla. .