Lue keskustelun säännöt.
Näin seksiunta siskon miehestä!
06.09.2025 |
En ole vähääkään kiinnostunut tai edes ajatellut siskon miehestä mitään seksuaalista, kiva mies ei muuta. Nyt sitten unessa olin tänään hänen sylissä kiihkeässä tunnelmassa ja siskoni oli unessa myös surullisena. Apua! Nolottaa vaikka eihän unille mitään voi :D
Kommentit (5)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija kirjoitti:
Ei, olen nainen
-ap
Onko ollut nyt pitkä kuiva kausi seksin suhteen se voi olla selitys ja unet vaikuttaa nyt näin. Olitko kiimassa herätessäsi ?
M.
Olen nähnyt seksiunia, jossa nain ensin kaivattua, sitten hänen siskoaan ja kaikki ovat tyytyväisiä. On ollut sitäkin pervompia unia, mutta ei niistä sen enempää.
Pulleat rintalihakset, karvainen rinta, leveät hartiat, hoikka, pitkät paksut vaaleat latvoista luonnonkiharat hiukset, litteähkö masu, lihaksikkaat käsivarret, lihakset näkyvät ihon alta. Naisten päät kääntyvät kun liikun kaupungilla kireässä paidassa. Joo ihan tyytyväinen ulkonäkööni olen.
Mutta työtä se on vaatinut ihan älyttömästi, kymmeniä tunteja liikuntaa viikossa. Enkä ole ulkonäön vuoksi liikkunut vaan terveyden, kaunis kroppa tulee sivutuotteena.