Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Johtuisiko naisten legginsien käyttö siitä että kaupoista on vaikea löytää omalle kropalle sopivia vaatteita vaikka tarjontaa on aivan valta

Vierailija
30.06.2025 |

Johtuisiko naisten legginsien käyttö siitä että kaupoista on vaikea löytää omalle kropalle sopivia vaatteita vaikka tarjontaa on aivan valtavasti? Kumpi on sitten helpompi muuttaa: yksilön oma kroppa vai kauppaan tarjolle tuotavat vaatteet? Kumpikin todella vaikea juttu.

 

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
30.06.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Käytön legginssejä, koska niissä pystyn tekemään kaiken mitä tarvitsee päivän aikana. Työmatka 5km/suunta. Farkuissa epämukava kävellä tuo matka. Töissä paljon kyykistelyä, farkuissa tuo on epämukavaa. Lasten kanssa leikkipuistoon, legginsseissä hiekkalaatikon reunalla kyykkiminen on paljon mukavampaa.

Vierailija
2/2 |
30.06.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tyhmyyttä se on. Mä en käytä legginsejä. Rumat housut.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän viisi