Festareiden vetonaula: Seksihuone
Visio-festivaalin perustajan Shpat Qerimin mukaan festivaali on "näyteikkuna klubikulttuuriin".
- Viime vuoden huone oli jättimenestys. Viikonlopun aikana vierailuja kertyi 3 100, Qerimi sanoo. Viime vuonna huone oli auki kumpanakin festivaalipäivänä viisi tuntia, eli yhteensä kymmenessä tunnissa huoneessa on käynyt aikamoinen kuhina.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f4fee5f6-2124-48f2-8338-df965f7ea929
Aivan kuin festareilla kännissä ja läpällä otetut tatuoinnit eivät olisi tarpeeksi: nyt vielä sp-taudit ja festerirgangbang ja vahinkoraskaus kaupan päälle. Nykynuoriso...miksi??
Kommentit (9)
Niillä on oikeus tehdä ihan mitä haluaa. Jos joku nainen haluaa kokea tuon, mikä sinä olet asiasta moralisoimaan.
Toivottavasti vain paperit on kunnossa että miehet voivat osoittaa kaiken olleen suostumuksellista. Lisäksi onko naisilla promillerajaa tuonne? Muistetaan ettei hiprakassa voi antaa suostumusta joten nollaa pitäisi puhaltaa.
Ihan miesten oikeusturvan kannalta
Tästäkin naisviha- ja incelitkuketju? Hyvin sulla ap pyyhkii.
Hieman on klubimeininki muuttunut sitten omien aikojen.
🤮